background

İnsan Kaynakları Uygulamaları

İnsan Kaynakları Uygulamaları

Bireye saygı, katılımcı yaklaşım, sorumluluk alma, yenilikçi bakış açısı, yaratıcılık ve kişisel gelişim insan kaynaklarımızın olmazsa olmaz değerlerini oluşturuyor.

Biz, Oji İnşaat'ın gittikçe artan global başarısının arkasında beraber yol aldığımız tüm ekip arkadaşlarımızın kendilerini her gün geliştirmesi olduğunu biliyoruz. Bu doğrultuda her bir çalışma arkadaşımızın yönetim şemasına aktif katkı sağlaması için fırsatlar yaratmak ve bireysel sorumluluk almalarını desteklemek daima arkasında durduğumuz şirket politikalarımızdan biri.

Kariyerinde yüksekleri hedefleyen çalışma arkadaşlarımıza her zaman ve her konuda yürekten destek oluyoruz. Verdiğimiz eğitimlerin yanında, zihinsel yetenekleri, kişilik özellikleri doğrultusunda, kişisel gelişim, işlerinde ilerleme ve üst düzey görevlere gelmeleri için çeşitli fırsatlar yaratıyoruz.

Bizim için en önemli değerlerden birkaçı olan iş tatmini, kuruma bağlılık ve kurum içi hareketliği sürdürebilmek için çalışma arkadaşlarımızın daima yanındayız.

Bu sayede gelişime açık, dinamik ekibimizle verimliliği en üst seviyede tutuyor, müşterilerimizin beklentilerinin ötesine geçen hizmetlerimizi daha da sürekli daha da ileri taşıyoruz.

En önemli hazinemiz; Sahip olduğumuz insan kaynağımız.