f Hakkımızda | Oji İnşaat Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şti.
background

Hakkımızda

Hakkımızda

Plaza, lüks konut, otel, alışveriş ve eğlence merkezi gibi yaşam alanları hayata geçirerek sektöre yön veren Oji İnşaat 2007 yılında kuruldu. Sektördeki engin tecrübesinden ilham alarak, insana ve çevreye saygılı projeler ile dünü ve bugünü gelecekle buluşturmaya devam eden Oji İnşaat, hayata geçirdiği kaliteli yaşam alanları ile müşteri portföyü tarafından takdirle karşılamaktadır.

Oji İnşaat; Uluslararası alanda kurduğu güçlü iş birlikleri sayesinde ülkemize katma değer sağlamakta ve milli gelirin artmasına destek olmaktadır. Orta ve üst gelir grubuna yönelik gayrimenkul geliştirme, geliştirilen gayrimenkullerin pazarlaması ve satışını gerçekleştirmektedir. Yenilikçi ve çağdaş projeler üreterek, başta ortaklarımız ve diğer menfaat sahipleri olmak üzere maddi ve manevi değerlerinin çoğaltılması hedeflenmektedir.

Kuruluşundan bu yana eğitimli, alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile yeni trendleri takip ederek projeler hayata geçiren Oji İnşaat, daima müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Müşterilerini hayatının bir parçası olarak görmekte ve hizmet kalitesini her zaman üst düzeyde tutmaktadır. Hayata geçirdiği ilk projeden bugüne kadar yurt içi ve yurt dışında birçok yapıda Oji İnşaat’ın imzası bulunmaktadır. Yurt dışında Londra, Moskova, Dubai, Türkmenistan gibi bölgelerde çalışmalarına devam etmektedir.