background

Vizyon - Misyon - Değerler

Vizyon

Bireye, çevreye ve doğaya uyumlu projeler üretmek. Dünden güç alarak geleceği inşa etmek ve öncü marka konumunu sürdürmek.

Misyon

Toplumun ihtiyaçlarını analiz edip en kullanışlı yapıları inşa etmek. Bireylerin hayatlarına dokunmak ve güçlü insan kaynağı ile fark yaratmak.

Değerler

Üstünde yaşadığı toprakların değerinin farkında olarak, birlikte yaşadığımız toplum için her zaman en faydalı projeleri üretmeye özen gösterir. Gelecek kuşaklara sürdürülebilir bir dünya bırakmak adına, atacağı her adımı büyük bir titizlikle atar.

Yurt dışında gerçekleştirmiş ve üzerinde çalışmakta olduğumuz projeler sayesinde ülke ekonomisine katma değer yaratmak motivasyon kaynaklarımızdan biridir. Türkiye’de yatırım planlarını hayata geçirme konusunda yurt dışı kaynaklı yatırımcılarımızı teşvik etmek, hedeflerimizin arasında yerini almaktadır.

Ürettiğimiz projelerde birlikte yol aldığımız iş ortaklarımızın her koşulda kâr elde etmelerini gözetmek, gelecekte kuracağımız başarılı iş birliklerinin temelini oluşturmaktadır. Oji İnşaat olarak birlikte çalıştığımız ekip arkadaşlarımızın, sadece iş alanlarında değil sosyal alanlarda da gelişimini sağlamak, üreteceğimiz her projede bize artı değer olarak döneceğinin farkındayız.