Kurucumuz

KURUCUMUZ


Zeren Group Holding’in Değerli İş Ortakları, Çok Kıymetli Dostları ve Sevgili Çalışanları;

Globalleşen dünyada sürekli değişim ve yeni arayışlar içerisine girme, kaçınılmaz bir durum olmaktadır. Devamlı kendini yenileyen toplumlar ve onların ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirdiğimiz çevreye, doğaya ve bireye saygılı projeler, bizim ilham kaynağımızı oluşturmaktadır.

Bireylerin ve dolayısıyla toplumların da ihtiyaç duyduğu yapıları ortaya koymak adına geliştirdiğimiz projeler ile ivmeli büyümemizi sürekli tutmaktayız.

İnşaat sektörü, ülkemizin ekonomisi adına “amiral gemisi” olmaya devam etmektedir. Biz de Oji olarak, yerli ve yabancı iş ortaklarımızla birlikte ortaya çıkartacağımız projelerle katma değer yaratmaya devam edeceğiz.

Ulusal ve uluslararası alandaki yatırımlarımız sayesinde ülkemiz adına katma değer yaratmak, zorlu engelleri aşmamız adına en büyük motivasyon kaynağımızdır. Oji, geçmişten gelen yenilikçi ruhunu hiçbir zaman kaybetmeden, yükselişini devam ettirecektir.

Ülkemiz adına; değerli iş ortaklarımız ve sevgili çalışma arkadaşlarımız ile beraber, akıl ve menfaat birliğinde buluşmaya gayret edeceğiz.

Hepinize saygı ve sevgilerimi sunarım.Rıdvan Zeren


Onursal Başkan
Kurucu Ortak & SMMM