Hakkımızda

HAKKIMIZDA


Rıdvan Zeren tarafından 2002 yılında kurulan Oji, plaza, lüks konut, otel, alışveriş ve eğlence merkezi gibi yaşam alanları hayata geçirerek sektöre yön vermektedir.

Oji, sektördeki engin tecrübesinden ilham alarak insana ve çevreye saygılı projeler ile dünü ve bugünü gelecekle buluşturmaya devam etmektedir.

Hayata geçirdiği kaliteli yaşam alanları müşteri portföyü tarafından takdirle karşılanan Oji, uluslararası alanda kurduğu güçlü iş birlikleri sayesinde ülkemize katma değer sağlamakta ve milli gelirin artmasına destek olmaktadır.

Oji, orta ve üst gelir grubuna yönelik gayrimenkul geliştirme, geliştirilen gayrimenkullerin pazarlaması ve satışını gerçekleştirmektedir. Yenilikçi ve çağdaş projeler üreterek, başta ortaklarımız ve diğer menfaat sahipleri olmak üzere maddi ve manevi değerlerinin çoğaltılması hedeflenmektedir.

Kuruluşundan bu yana eğitimli ve alanında uzman deneyimli kadrosu ile yeni trendleri takip ederek projeler hayata geçiren Oji, daima müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Hizmet kalitesi üst düzey olan Oji, müşterilerini hayatının bir parçası olarak görmektedir. Kurulduğu günden bu yana yurt içinde birçok projeye imzasını atan Oji’nin, Londra, Moskova, Dubai, Irak ve İran gibi bölgelerde de çalışmaları devam etmektedir.

Oji’nin İstanbul dışında Moskova ve Dubai’de ofisleri bulunmaktadır.