İnsan Kaynakları Uygulamamız

Oji Construction kurulduğu günden beri ekip üyelerinin sürekli gelişimini en planda tutarak, sektördeki yükselişini devam ettirmektedir

Oji’nin insan kaynakları politikası; şeffaf ve adil olmakla birlikte ekip üyelerine her alanda söz hakkı tanımaktadır. Çalışanlarının potansiyellerini her fırsatta ortaya koyma fırsatı bulduğu, her bir ekip üyesinin gerçekleştirdiği işe değer katarak Oji’nin geleceğine fayda sağladığı bir çalışma ortamı oluşturulmaktadır.

Motivasyonu yüksek, buna bağlı olarak da performansı hep en üst seviyede tutmayı amaçlayan insan kaynakları uygulamamız, Oji’nin ruhunu yansıtan bir şirket kültürünü hayata geçirmektedir.Oji’nini İnsan Kaynakları İlkeleri;


• Şirketin ihtiyaçları doğrultusunda şeffaf, adil ve tamamen ihtiyaca uygun personel alımı gerçekleştirmek.

• Aramıza katılan arkadaşlarımızın en kısa sürede iş sürecine uyum sağlamaları ve diğer çalışma arkadaşları ile ortak paydada buluşmalarını sağlamak.

• Çalışma arkadaşlarımızın tercihleri doğrultusunda kişisel gelişimleri için her türlü olanağı sağlamak.

• Ekip ruhunu pekiştiren ve çalışma ortamının verimliliğini artıran aktiviteler gerçekleştirmek.


Zeren Group Holding ailesine katılmak ve sonsuz fırsatlarla dolu, kendinizi her an geliştirebileceğiniz bu kurumun bir parçası olmak isterseniz, aşağıdaki bağlantıları kullanarak güncel açık pozisyonlarımızı inceleyebilirsiniz.

kariyer.net | İlanlarımıza Göz Atın.

LinkedIn | İlanlarımıza Göz Atın.

Bizimle iletişime geçmek ve sorularınızı iletmek için info@zerengroup.com adresimize e-posta gönderebilirsiniz.